×

Error

Metakeywords are not configured for this article

Święto Niepodległości w naszej szkole

 

OBCHODY ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI W SZKOLE FILIALNEJ  W PIECACH

 

13 listopada uczniowie klas pierwszej, drugiej i trzeciej uczestniczyli w grze patriotycznej związanej z obchodami Święta Niepodległości w Szkole Filialnej w Piecach.

Gra została przygotowana i przeprowadzona przez 5 Gromadę Zuchową „Czarne Jagódki” działającą przy szkole. Uczestnicy gry wykonywali zadania związane z historią odzyskania niepodległości oraz symboliką naszego państwa. Ostatnie zadanie polegało na wykonaniu patriotycznych kanapek, których przygotowanie wywołało wiele „smakowitych” emocji. 

Zabawa zakończyła się podsumowaniem, według którego wszyscy uczniowie naszej szkoły są małymi patriotami, ponieważ posiadają dużą wiedzę o swojej ojczyźnie. W nagrodę uczestnicy zabawy otrzymali kokardki w barwach narodowych.

                                                                           Ewa Węsierska

Related Articles/Posts

Jesteśmy na Facebooku!

Facebook Image