×

Error

Metakeywords are not configured for this article

UKG Pierwsze warsztaty za nami.

Pierwsze warsztaty już za nami

 

W dniu 24 października 2014 roku odbyły się pierwsze warsztaty kulinarne
pt: „Uczniowskie Kociewskie Gotowanie” w ramach Programu Funduszu Akumulator Społeczny, dofinansowane ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich”.

W spotkaniu wzięło udział 26 członków naszej szkolnej społeczności: uczniów
rodziców oraz nauczycieli. Podczas warsztatów uczestnicy wspólnymi siłami przygotowali trzy dania. Spotkanie rozpoczęło się przygotowaniem składników do zupy shrekowej. W czasie gdy zupka gotowała się uczniowie samodzielnie zrobili przepyszne kanapki, a na miłe zakończenie spotkania przygotowali gofry z bitą śmietaną oraz konfiturą. Dzięki temu, iż uczniowie samodzielnie uczestniczyli
w poszczególnych pracach, dania w mgnieniu oka były skosztowane przez małych kucharzy. Przy mile spędzonym czasie wspólnie z rodzicami uczniowie zabrali się za prace porządkowe. Z uśmiechem na twarzy zgłosili udział w kolejnym spotkaniu, które odbędzie się 31 października o godzinie 17.00 w świetlicy wiejskiej w Piecach.  

    

galeria zdjęć

 

„Projekt dofinansowany w ramach Funduszu Akumulator Społeczny, ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich”

Related Articles/Posts

Jesteśmy na Facebooku!

Facebook Image