×

Error

Metakeywords are not configured for this article

Wspomnienia z wakacji - pierwsze warsztaty za nami.

Wspomnienia z wakacji”-
pierwsze warsztaty już za nami…

W piątek 18 września 2015 roku odbyły się pierwsze zajęcia w ramach programu Gminnego Ośrodka Kultury w Kaliskach INICJATYWY LOKALNE + p.n. „Warsztaty plastycznej twórczości w Piecach.

Warsztaty te poprzedziły działania, dzięki którym otrzymaliśmy dofinansowanie na zakup niezbędnych materiałów potrzebnych do realizacji przedsięwzięcia. W miesiącu czerwcu pedagog szkolny wspólnie z Panią Gabrielą Groth, po zapoznaniu się z nową inicjatywą w Gminie Kaliska złożyły wniosek do Gminnego Ośrodka Kultury w Kaliskach w celu uzyskania dofinansowania. Po przeprowadzonej analizie, projekt został zaakceptowany i znalazł się w gronie siedmiu zwycięzców programu Dom Kultury+ Kaliskie Inicjatyw Lokalne 2015r. cześć II, i tym samym otrzymał środki na realizację.
W ramach powyższego przedsięwzięcia zaplanowanych jest 5 wspólnych spotkań oraz wernisaż prac podsumowujący realizację projektu.

Po naszym pierwszym spotkaniu możemy stwierdzić, iż inicjatywa warsztatów bardzo spodobała się uczniom i rodzicom, ponieważ przybyli na spotkanie w bardzo licznym gronie. Na zajęciach pojawiło się aż 30 osób za co serdecznie dziękują organizatorzy. Kolejne spotkanie odbędzie się 25 września 2015 roku o godzinie 17.00 w świetlico- szatni w Piecach. Serdecznie zapraszamy.

 
Related Articles/Posts

Jesteśmy na Facebooku!

Facebook Image