×

Error

Metakeywords are not configured for this article

Jesienny Dzień Dyni

W miniony czwartek w naszej szkole odbył się „Jesienny Dzień Dyni”. Impreza została poprzedzona ogłoszeniem konkursu na najciekawiej przygotowaną dynię. Inicjatywa ta odniosła szerokie zainteresowanie zarówno u uczniów jak i u ich rodziców, gdyż na dzień przez obchodami do szkoły dotarło 30 pomysłowych dyń wykonanych zarówno przez najmłodszych uczniów jak i tych starszych. Przygotowania do obchodów Dnia Dyni rozpoczęły się od wczesnych godzin rannych, kiedy to podczas przerw przygotowywano gazetki oraz zdobiono kolorem pomarańczowym hol szkolny. Impreza rozpoczęła się punktualnie o godzinie 16.00 wesołą rymowanką dyniową przygotowaną przez uczniów oraz opiekuna świetlicy szkolnej.  

Podczas uroczystości uczniowie mieli okazję skosztowania różnych smakołyków związanych z naszym „gościem wieczoru - Panią Dynią”. Były to ciasteczka dyniowe, ciasto dyniowe, babeczki, czy też chlebek dyniowy przygotowany przez jedną z mam. Podczas spotkania nie zabrakło dobrej muzyki oraz konkursów z nagrodami, które urozmaiciły dobrą zabawę. W jej trakcie ogłoszono również konkurs na najciekawiej przygotowaną dynię. Cieszył się on dużą popularnością, gdyż wręczono aż 15 nagród dla uczniów klas I-VI. W wyśmienitych humorach impreza dobiegła końca i o godzinie 18.00 wszyscy uczestnicy udali się do domu. Impreza ta nie odbyłaby się bez pomocy sponsorów, którym serdecznie dziękujemy za wsparcie finansowe.

Sponsorzy:

1) Gminny Ośrodek Kultury w Kaliskach

2) Usługi Budowlane „Bodzio Tynk” Bogusław Felinski

Składamy również serdeczne podziękowania dla rodziców, którzy aktywnie zaangażowali się do pomocy w przygotowaniu dyni na konkurs.

 

                    Galeria zdjęć                  Marta Słomińska - Gliniecka, Emilia Partyka             

Related Articles/Posts

Jesteśmy na Facebooku!

Facebook Image