×

Error

Metakeywords are not configured for this article

Obchody "Dnia Zdrowia" w naszej szkole

W czwartek, dnia 14.05.2015r., w naszej szkole obchodziliśmy „Dzień Zdrowia”. Obchody rozpoczeliśmy od kolorowego korowodu z transparentami oraz poczęstunkiem dla mieszkańców naszej wsi. Każda klasa i grupa przedszkolna, w ramach konkursu, wykonała transparent z hasłem promującym zdrowy tryb życia. Po powrocie czynnie uczestniczyliśmy w prezentacji multimedialnej pod tytułem „ Prawidłowe żywienie uczniów”.

Po teorii przyszedł czas na praktykę. Grupy przedszkolne oraz klasy I-III samodzielnie wykonały piramidy żywienia. Natomiast uczniowie klas IV-VI przygotowali zdrowe posiłki(pastę twarogową, pastę jajeczną, surówkę).

Następnie wyłoniliśmy zwycięzce konkursu na super transparent i hasło-zwyciężyła klasa VI. Za nagrodę posłużył kosz z owocami. Oprócz dyplomu każda klasa otrzymała talerz z warzywami i owocami, za uczestnictwo w konkursie. Podczas obchodów, w sali nr 3 do dyspozycji były panie pielęgniarki, które badały poziom cukru we krwi oraz ciśnienie. Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo i wsparcie naszej akcji.

 

Related Articles/Posts

Jesteśmy na Facebooku!

Facebook Image