×

Error

Metakeywords are not configured for this article

Żegnaj szkoło, witajcie wakacje!

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

25 czerwca w Szkole Filialnej w Piecach odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021. Bohaterami tej uroczystości byli uczniowie III klasy, dla których był to dzień szczególny, ponieważ właśnie zakończyli pierwszy etap edukacji. 

Uczniowie klasy I i II otrzymali świadectwa i nagrody książkowe z rąk swoich wychowawców w salach lekcyjnych. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście: Wójt Gminy Kaliska Sławomir Janicki, Przewodniczący Rady Gminy Kaliska Zbigniew Szarafin, ksiądz proboszcz Bogdan Kozłowski, dyrektor szkoły Bogumiła Wałaszewska, wicedyrektor Katarzyna Pettka oraz Przewodnicząca Rady Rodziców Ewa Czeplina. Obecni byli również rodzice uczniów oraz nauczyciele i pracownicy szkoły.

Uczniowie wystąpili w krótkiej cześci artystycznej, podczas której podsumowali trzy lata nauki w Szkole Filialnej w Piecach. Nie zabrakło również podziękowań skierowanych do rodziców, dyrekcji, nauczycieli oraz wszystkich pracowników szkoły. Całość występu była przeplatana wesołymi, wakacyjnymi piosenkami. 

Pani dyrektor podsumowała miniony rok szkolny, podziękowała wszystkim za pracę w tym trudnym czasie oraz pogratulowała uczniom osiągnięć edukacyjnych. Następnie wręczyła wszystkim uczniom świadectwa oraz nagrody za wysokie wyniki w nauce.

Trzecioklasiści z żalem i łezką w oku opuszczali mury swojej szkoły. Od września będą uczniami IV klasy Szkoły Podstawowej w Kaliskach.

Życzymy Wam bezpiecznych i beztroskich wakacji oraz powodzenia w nowej szkole!
 

galeria zdjęć
  

Related Articles/Posts

  • GOFRY 140 views Administrator

Jesteśmy na Facebooku!

Facebook Image