×

Error

Metakeywords are not configured for this article

Jasełka bożonarodzeniowe.

Celebrowanie świąt Bożego Narodzenia rozpoczęliśmy w naszej szkole od przedstawienia jasełek w piątek 19.12.2014r. Wystartowaliśmy z opóźnieniem z powodu niespodziewanej choroby pana Wojtka Hillera, ale nie daliśmy za wygrane. Okazało się, że ta sytuacja zmobilizowała do udziału w przygotowaniach nie tylko uczniów z klasy III, ale też IV i V. Część dialogów wymyśliły dzieci. Kolędy ćwiczyli pani Ewa Węsierska i pan Sebastian Jędrzejewski.Nowością była obrotowa scenografia przedstawiająca betlejemską grotę i pałac Heroda. Nie było łatwo przygotować aż 5 scen w tak krótkim czasie, a jeszcze trudniej pokazać je płynnie, tym bardziej, że raz trzeba było zmienić kostiumy. Dziękujemy za słowa uznania pana dyrektora, zwłaszcza dla ucznia Rafała MalkaPodjaskiego, który stanął na wysokości zadania. Mając takich uczniów, nie obawiam się o jasełka przyszłoroczne. Panu Wojtkowi życzymy powrotu do zdrowia.

Na uznanie zasługuje też fakt zajęcia drugiego miejsca w ogólnopolskim konkursie matematycznym przez ucznia klasy IV – Piotra Kaczorowskiego. Jego zasługą jest zdobycie dla naszej szkoły niebagatelnej nagrody pieniężnej. Mamy nadzieję, że ucieszył go upominek od pana dyrektora. Jesteśmy z ciebie dumni.

galeria zdjęć

Related Articles/Posts

Jesteśmy na Facebooku!

Facebook Image