×

Error

Metakeywords are not configured for this article

Uroczystość "Dnia Rodziny" w naszej szkole

Dzień Rodziny przebiegał w naszej szkole w bajecznej atmosferze. Już scenografia zapraszała do wejścia w zaczarowany świat bajki. Na tle królewskiego zamku dzieci odgrywały sceny z bajek. Widownia zaś miała odgadnąć z jakich bajek one pochodzą. Grupa z zerówki pokazała zaśnięcie Królewny Śnieżki, klasa I wywołała piosenką perypetie Jasia i Małgosi, klasa III w scence z bajki o Złotej rybce przestrzegała przed chciwością , klasa IV odegrała wyjątek z bajki o Królowej Śniegu, uczniowie z klasy V wcielili się w postacie z bajki o Kopciuszku. Klasa VI z powodu choroby uczniów pokaże się w dopiero na konkursie recytatorskim w najbliższą środę. Dzieci ze świetlicy popisały się tańcem do piosenki o Alibabie. Uczniowie klasy II zaśpiewały na cześć rodziny. Wręczone zostały nagrody w konkursie plastycznym „Rodzina jak z bajki”. W finale części artystycznej miłym akcentem było wspólne z rodzicami kółeczko w rytm piosenki „Cudownych rodziców mam”. Rodzicom należą się podziękowania za pomoc w przygotowaniu kostiumów i rekwizytów, a szczególnie za liczny udział w części sportowej, w której razem z dziećmi wykonywali ćwiczenia związane z tematyką bajek.

 

Serdeczne podziękowania składamy Radzie Rodziców i Dyrektorowi ZOW w Piecach, którzy zadbali o słodki i słony poczęstunek dla wszystkich obecnych.

 

Zapraszamy rodziców na najbliższą imprezę z okazji Święta naszej szkoły – 11. 06. 2015r.

Related Articles/Posts

Jesteśmy na Facebooku!

Facebook Image