×

Error

Metakeywords are not configured for this article

Dzień Edukacji Narodowej

W naszej Szkole, 11  października, odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Święto to obchodzone jest w rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej, utworzonej 14 października 1773 roku z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego.  

To dzień, w którym pracownicy szkoły mają swoje święto. Nie zapomnieli o tym Nasi Uczniowie  – w podzięce za codzienny trud, wrażliwość na ich potrzeby oraz zaangażowanie w pracę z nimi przygotowali krótki film pt. "Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole", w którym udzielili odpowiedzi na pytania: "co to jest Dzień Edukacji Narodowej" i "za co dziękujemy pracownikom szkoły".

Na sam koniec nasi uczniowie odśpiewali STO LAT. Wszyscy pracownicy szkoły otrzymali piękne, jesienne laurki wykonane przez uczniów II klasy. Życzenia dla wszystkich osób pracujących w szkole popłynęły również z ust pana Wójta Gminy Kaliska Sławomira Janickiego, Dyrekcji Szkoły oraz przewodniczącej Rady Rodziców pani Ewy Czepliny.

Related Articles/Posts

Jesteśmy na Facebooku!

Facebook Image