×

Error

Metakeywords are not configured for this article

BAL KARNAWAŁOWY

 

28 stycznia br. w naszej szkole odbył się długo oczekiwany przez przedszkolaków i uczniów BAL KARNAWAŁOWY. Dzieci przybyły do szkoły przebrane w barwne i pomysłowe stroje. Całość prowadził zespół FORTY DEGREES, który w profesjonalny sposób umilił dzieciom ten wspaniały czas. Mimo zimowej pory roku, wszyscy przenieśli się na chwilkę w letnie klimaty. Dzieci tańczyły w rytm  wakacyjnych hitów oraz chętnie wykazywały swoje zdolności w układach tanecznych proponowanych przez prowadzących. Do wspólnej zabawy chętnie włączyli się rodzice i nauczyciele. Tego dnia wszystkim uczestnikom balu towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Dzieci były zmęczone, ale bardzo zadowolone i  już czekają na kolejny udany bal karnawałowy w naszej szkole.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i zorganizowanie balu karnawałowego, a także przygotowanie pięknych strojów oraz poczęstunku dla dzieci.

Monika Jankowska

 

 

GALERIA

Related Articles/Posts

Jesteśmy na Facebooku!

Facebook Image