×

Error

Metakeywords are not configured for this article

Kiermasz Bożonarodzeniowy

KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

           Dzień 6 grudnia jest dniem bogatym w wydarzenia związane z postacią Świętego Mikołaja . W Szkole Filialnej w Piecach wyczekiwany przez dzieci święty pojawił się dwukrotnie – podczas TURNIEJU O CZAPKĘ ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA  oraz po  południu podczas KIERMASZU BOŻONARODZENIOWEGO. 

           Odbywający się corocznie kiermasz to nie tylko spotkanie z Mikołajem, ale spotkanie całego środowiska szkolnego,  przedszkolnego i lokalnego, podczas którego można było zaopatrzyć się we wspaniałe ozdoby świąteczne wykonane przez dzieci, ich rodziców i nauczycieli, skosztować pyszności przygotowanych przez panie z Rady Rodziców, oraz pierników upieczonych w warunkach szkolnych, wyciągnąć miłą niespodziankę z worka świętego Mikołaja, wziąć udział w aukcji najciekawszych ozdób oraz porozmawiać w świątecznej już atmosferze ze spotkanymi tu osobami.

            Jak co roku efekt tego przedświątecznego spotkania był dla  wszystkich satysfakcjonujący, ponieważ stoiskom zorganizowanym poprzez uczniów i rodziców części szkolnej naszej placówki udało się zebrać kwotę 1.612,24zł. Zebrane pieniądze w całości zasilą kasę Rady Rodziców, która w zamian pomaga nam w realizacji różnego typu przedsięwzięć.

 

                                                                   Opracowała

 Galeria                                                                     Ewa Węsierska

 

Related Articles/Posts

Jesteśmy na Facebooku!

Facebook Image