×

Error

Metakeywords are not configured for this article

Wszystkie kolory świata

Serdecznie zapraszamy na spotkanie „Wszystkie kolory świata”, podczas, którego zorganizowana zostanie aukcja lalek, zrobionych samodzielnie przez dzieci wraz z rodzicami. Każdy będzie mógł wybrać laleczkę, zaopiekować się nią, a jednocześnie uratować życie prawdziwemu dziecku z Angoli, przekazując na ten cel darowiznę (min.10 zł).

Miejsce spotkania: PSP w Piecach

Data spotkania: 27.02 (poniedziałek).2017r.

"Wszystkie kolory świata " to akcja UNICEF, do której w tym roku przyłączyła się nasza szkoła. Od kilku lat celem akcji jest pomaganie i zbieranie funduszy dla dzieci żyjących w ubogich rejonach świata. 

W ramach akcji uczniowie przygotowywali charytatywne, szmaciane laleczki UNICEF. Laleczki te są niezwykłe, ponieważ symbolizują pomoc uczniów dla najbardziej potrzebujących dzieci na świecie. Każda z nich ma swoją tożsamość, którą uczniowie umieścili w „akcie urodzenia”. Laleczki zostaną zaprezentowane podczas specjalnie zorganizowanego w szkole spotkania, które odbędzie się 27. 02 (poniedziałek) 2017r.

Każdy z zaproszonych gości będzie mógł zaopiekować się wybraną laleczką w zamian za przekazanie darowizny na rzecz ratowania życia dzieci w Angoli. Minimalna kwota darowizny w wysokości 10 zł umożliwi zaszczepienie jednego dziecka przeciw najpoważniejszym chorobom wieku dziecięcego, a tym samym pozwoli na uratowanie mu życia.

Jednocześnie jury wybierze „najbardziej oryginalną laleczkę”, która weźmie udział w konkursie, który będzie prowadzony na oficjalnym fan page’u projektu „Wszystkie Kolory Świata” na portalu społecznościowym Facebook (www.facebook.com/UNICEFwszystkiekoloryswiata). Fan page będzie aktywny od dnia rozpoczęcia konkursu, czyli od 2.03.2017r. – 17.03.2017r. Nagrodą jest koncert Majki Jeżowskiej w zwycięskiej szkole.

  Organizatorzy

Aleksandra Pasterska i Emilia Partyka

                                                     Dzieła naszych uczniów zamieszczono w galerii 

 

Related Articles/Posts

Jesteśmy na Facebooku!

Facebook Image