×

Error

Metakeywords are not configured for this article

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2017

DZIĘKI ZJEDNOCZONYM SIŁOM CAŁEJ SPOŁECZNOŚCI LOKALNEJ

ORAZ GOŚCI UCZESTNICZĄCYCH W XXV KONCERCIE FINAŁOWYM

WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

 w Publicznej Szkole Podstawowej w Piecach

UDOWODNILIŚMY, ŻE „MIERZYMY WYSOKO” I  UDAŁO NAM SIĘ ZEBRAĆ

KWOTĘ 6 484,74

D Z I Ę K U J E M Y ! ! !

 

Dzień 15 stycznia 2017 roku był dniem, podczas którego serca prawie wszystkich Polaków uśmiechały się i zabiły w rytmie ofiarności na rzecz ratowania życia i zdrowia dzieci oraz godnej opieki medycznej seniorów. Podczas tegorocznego jubileuszowego koncertu finałowego w naszej placówce podkreślona została ofiarność instytucji, przedstawicieli firm oraz osób prywatnych, dzięki którym już po raz dziewiąty możliwe było zorganizowanie Finału WOŚP. Naszą wdzięczność wyraziliśmy podziękowaniami w formie dyplomów.

Potrzeby związane z ratowaniem życia dzieci oraz udzielaniem pomocy medycznej osobom starszym nie są obce mieszkańcom Pieców, co odzwierciedliła ich ofiarność, dzięki której udało się nam zebrać rewelacyjną kwotę.

Podobnie jak w latach ubiegłych impreza w Piecach miała charakter koncertu, podczas którego wystąpili:

  • Uczniowie szkoły w Piecach
  • Dzieci uczęszczające do świetlicy środowiskowej „Iskierka”
  • Przedszkolaki z oddziału 3 i 4 –latków
  • Tańcząca klasa trzecia z Czarnej Wody
  • Weronika Dembicka z Kalisk
  • Zespół „Fokus – Band” z Łążka
  • Orkiestra Strażacka z Pinczyna

Nasi „milusińscy”, którzy byli obecni w szkole podczas trwania koncertu mieli możliwość  skorzystania z dodatkowych atrakcji, które dostarczyły im wiele miłych wrażeń. Dodatkowe atrakcje to: Przedszkole dla najmłodszych, „Ciasteczkowy Raj” przygotowany przez dzieci z oddziału „0”, skręcanie balonów, malowanie twarzy, wspólne tańce gry i zabawy, stylizacje fryzur dla najmłodszych przygotowane przez panią Mirosławę Kosecką. W trakcie imprezy można było skosztować wspaniałości sztuki kulinarnej przygotowane przez lokalne Koło Gospodyń Wiejskich. Bezpieczeństwo zapewnili nam wspaniali panowie strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Piecach.

Pomyślny przebieg koncertu finałowego możliwy był dzięki ofiarnemu wsparciu wielu osób prywatnych, firm i instytucji. Wszystkim sponsorom i osobom wspierającym organizację 25 Finału WOŚP w Piecach serdecznie dziękujemy za ofiarność i za zaangażowanie, które miały ogromny wpływ na przebieg oraz efekt końcowy imprezy.

   Lista sponsorów                           Galeria zdjęć                       szef sztabu Ewa Węsierska

Related Articles/Posts

Jesteśmy na Facebooku!

Facebook Image