×

Error

Metakeywords are not configured for this article

Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

O PUCHAR DYREKTORA PSP W PIECACH

W sobotę 3 grudnia w Publicznej Szkole Podstawowej w Piecach odbył się I Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej rocznika 2009/2010 o Puchar Dyrektora PSP w Piecach.

Swoją obecnością zaszczycił nas Wójt Gminy Kaliska Pan Sławomir Janicki, oczywiście Pan Dyrektor, który otworzył turniej,  Prezes PSWP „Czarni Piece” Mariusz Kurkowski, obecny również był Pan Krzysztof Partyka,  sołtys Pieców Marek Romanów i wielu innych gości. 

W turnieju uczestniczyło  6 zespołów: PSP PIECE, ZSP KALISKA I i II, ZSP BYTONIA, ZSP CZARNA WODA I PRZEDSZKOLE KALISKA. Graliśmy systemem każdy z każdym a więc każdy zespół rozegrał 5 meczy.  Była również miła niespodzianka w postaci MIKOŁAJA, który rozdawał wszystkim dzieciom słodkości. Wszystkie drużyny WYGRAŁY, wszystkie drużyny otrzymały PUCHARY I PIŁKI. Najlepsi z każdej drużyny dostali statuetki dla Najlepszego Zawodnika Turnieju. Nie zabrakło również najważniejszego, czyli uśmiechu na twarzach dzieci, radości, wielu strzelonych bramek i gry fair play.  Chciałbym również podziękować wszystkim rodzicom za wspaniały i kulturalny doping.

Podziękowania również dla Pań pracujących w PSP w Piecach za przygotowanie przepysznych kanapek, gorącego kakao i słodkich jabłek.]

 

                                                             Galeria zdjęć                                                                      Adrian Prabucki.

Related Articles/Posts

Jesteśmy na Facebooku!

Facebook Image