×

Error

Metakeywords are not configured for this article

Matematyczny sukces Piotra Kaczorowskiego

 

26 października 2016 roku odbyły się w naszej szkole eliminacje kuratoryjnego konkursu matematycznego dla klas IV – VI szkoły podstawowej. Wzięło w nim udział sześcioro uczniów. Pierwsze miejsce w etapie szkolnym zajął Piotr Kaczorowski, którego praca została przekazana do weryfikacji komisji rejonowej.

Miło nam poinformować, że nazwisko tegoż ucznia znalazło się na oficjalnej liście uczniów zakwalifikowanych do kolejnego etapu konkursu. Dnia 5 grudnia 2016 roku Piotr będzie reprezentował naszą szkołę w etapie powiatowym konkursu, który odbędzie się w Tczewie.

 

Gratulujemy uczestnikowi konkursu oraz życzymy dalszych sukcesów matematycznych.

Wioleta Słomińska

Related Articles/Posts

Jesteśmy na Facebooku!

Facebook Image