×

Error

Metakeywords are not configured for this article

Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/17

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

W PUBLICZNEJ SZKOLE PODSTAWOWEJ

IM. JANA PAWŁA II W PIECACH.

Dzień dzisiejszy, to dla uczniów dzień szczególny. Po wakacyjnej przerwie nadszedł czas powrotu do szkoły. Koniec wakacji to dla dzieci czas, w którym zaczyna się wytężona praca, mająca przynieść dobre wyniki w nauczaniu. Dnia 1 września tak jak w całej Polsce społeczność szkolna o godzinie 9.00 zebrała się na holu, by uroczyście powitać nowy rok szkolny 2016/2017. Pan Dyrektor Wojciech Wałaszewski serdecznie powitał wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli, a także gości: Wójta Gminy Kaliska Pana Sławomira Janickiego, Przewodniczącą Komisji Edukacji i do Spraw Społecznych Rady Gminy Kaliska Panią Zofię Czarnowską, Sołtysa Sołectwa Piece Pana Marka Romanów oraz Proboszcza naszej parafii Ks. Witolda Szumiato.

Pan Dyrektor życzył wszystkim wielu sukcesów w nauce i konkursach. W swoim przemówieniu nawiązał do rocznicy wybuchu II wojny światowej, pamięć o obrońcach ojczyzny uczciliśmy minutą ciszy. Następnie przedstawił nową kadrę pedagogiczną oraz wychowawców klas, następnie oddał głos zaproszonym gościom. Po części oficjalnej uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas, by po tak długiej nieobecności porozmawiać i wymienić się wspomnieniami z wakacji.

     Galeria zdjęć        Przed nami rok wytężonej pracy, ale także nadziei na kolejne sukcesy, których z pewnością nie zabranie.

Related Articles/Posts

Jesteśmy na Facebooku!

Facebook Image