×

Error

Metakeywords are not configured for this article

I LOVE ENGLISH

I LOVE ENGLISH

W maju, w naszej szkole w klasach 4-6 zorganizowano dyktando. Tym razem jednak w języku angielskim. W każdej klasie nauczycielka odczytała krótki tekst, który uczniowie zapisywali.

Konkurs miał na celu sprawdzenie jak uczniowie słyszą w obcym języku, czy są w stanie zapisać poprawnie usłyszane słowa.

Wśród uczniów wybrano osoby, które niemalże bezbłędnie zapisały tekst. Oto oni:Julia Połom , kl. 6

Piotr Kaczorowski, kl. 5

Zuzanna Wróblewska, kl. 6Pozostali uczniowie, w klasach otrzymali słodkie co nieco ;-)OLIMPUSEK8 kwietnia odbył się również w naszej szkole ogólnopolski konkurs dla klas 1-3 – „Olimpusek”.

Według statystyki, w całej Polsce, z klas pierwszych wzięło udział 2659 uczniów, z klas drugich 5242, a z klas trzecich 4316. Naszą szkołę reprezentowało 10 uczniów.

Najlepszy wynik z klasy pierwszej osiągnęła Magdalena Groth, z klasy drugiej Nadia Kubiszewska, natomiast z klasy trzeciej Amelia Węsierska.

Uczennice otrzymały dyplomy oraz nagrody, natomiast pozostali uczniowie drobne upominki. Ponadto wszyscy uczniowie w terminie późniejszym otrzymają dyplomy uznania od organizatorów olimpiady z siedzibą w Warszawie.Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do nauki języka angielskiego

 

 

Related Articles/Posts

Jesteśmy na Facebooku!

Facebook Image