×

Error

Metakeywords are not configured for this article

Podchody biblioteczne

Podchody biblioteczne „Czytam – więc wiem”

W piątek, 13 maja odbyły się podchody biblioteczne dla uczniów klas I – III, które były podsumowaniem projektu czytelniczego „Czytam – więc wiem”. Uczniowie podzieleni na grupy, posługując się przygotowanym planem szkoły, przechodzili od punktu do punktu zaliczając kolejne zadania. Dotyczyły one wcześniej przeczytanych książek zakupionych w ramach programu „Książki naszych marzeń”. Zadania miały różnorodny charakter. Były m.in. rebus i krzyżówka, praca plastyczna, konkurencja ruchowa. Dzieci sprawnie wykonały przydzielone zadania, tym samym potwierdziły, że uważnie czytały wybrane książki. Wszystkie grupy uzyskały maksymalną liczbę punktów: koron, kości i piątek. Uczestnicy zasłużyli na słodki poczęstunek.

Na zakończenie imprezy czytelniczej nastąpiło uroczyste pasowanie uczniów klasy pierwszej na czytelnika biblioteki szkolnej. Dzieci po złożeniu przysięgi otrzymały pamiątkowe dyplomy i zakładki.

Serdecznie dziękuję p. Ewie Węsierskiej, p. Dorocie Sztormowskiej i p. Monice Neubauer za pomoc w realizacji tego projektu. Zapraszamy do Galerii !!!

 

 

Related Articles/Posts

Jesteśmy na Facebooku!

Facebook Image