×

Error

Metakeywords are not configured for this article

Nasi uczniowie uczestniczyli w Starogardzkich Szrankach Teatralnych

Starogardzkie Szranki Teatralne są eliminacjami do Wojewódzkiego Konkursu Teatralnego "Niebieskie Tarcze". W tym roku to już XXXII taki konkurs. W ubiegłym roku nasza szkoła była na tym konkursie reprezentowana pierwszy raz. Gdy więc grupa naszych uczniów znalazła się w Starogardzkim Centrum Kultury, pani Ewa Czuba wspomniała o zeszłorocznej naszej tam bytności. Zespół złożony z uczniów klasy szóstej ( Marcin Bieliński, Konrad Groth, Julia Kwaśniewska, Roksana Stobińska, Zuzanna Wróblewska i Daria Zielińska) pokazał przedstawienie napisane i wyreżyserowane przez pana Piotra Wróblewskiego pt. "Może lepiej nie być" i otrzymało wyróżnienie. To sztuka z bardzo małą ilością słów; opowiada o braku miłości w rodzinie. Może uda się ją zaprezentować podczas dorocznego Dnia Rodziny?

Related Articles/Posts

Jesteśmy na Facebooku!

Facebook Image