×

Error

Metakeywords are not configured for this article

Dzień bezpiecznego internetu

DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERENTULepszy internet zależy od Ciebie!” – pod takim hasłem 9 lutego obchodzony był Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI). Po raz kolejny, w ponad stu krajach na całym świecie odbywały się wydarzenia, mające na celu podkreślenie roli każdego z użytkowników w tworzeniu bezpiecznego i przyjaznego Internetu.

Z okazji Dnia Bezpiecznego Interentu w naszej placówce odbył się apel profilaktyczny mający na celu ukazanie zagrożeń nieracjonalnego korzystania
z Internetu. Podczas apelu uczniowie mieli okazję aktywnie uczestniczyć oglądając prezentacje multimedialną oraz filmiki profilaktyczne ukazujące jakie problemy oraz zagrożenia wśród dzieci i młodzieży szkolnej może spowodować nadmierne korzystanie z Internetu.

Ponadto podczas apelu szkolnego dyrektor placówki Pan Wojciech Wałaszewski wręczył stypendia szkolne dla najlepszych uczniów. Nagrodę otrzymali Julia Połom z klasy VI, Marika Kolasińska z klasy V oraz Piotr Kaczorowski z klasy V. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Related Articles/Posts

Jesteśmy na Facebooku!

Facebook Image