×

Error

Metakeywords are not configured for this article

Mikołajkowy biwak zuchów w Gdańsku

MIKOŁAJKOWY BIWAK ZUCHÓW W GDAŃSKU

 

Zuchy z 5 GZ „Czarne Jagódki” postanowiły udać się na spotkanie ze świętym Mikołajem do Gdańska. W biwaku uczestniczyli również harcerze i zuchy ze Związku Drużyn „Pasieka” .

W Gdańsku czekało na nas mnóstwo atrakcji oraz ogromne tłumy dzieci i ich rodziców, którzy również zapragnęli spotkać się ze święty Mikołajem. Trudno było dojrzeć w tym tłumie bohatera spotkania, ale mogliśmy przywitać się z gwiazdkami ze świty Mikołaja poruszającymi się na szczudłach. Uczestniczyliśmy w uroczystym zapaleniu lampek na ogromnej choince stojącej w sąsiedztwie Neptuna. Z wielkim trudem przemieściliśmy się pod scenę , na której występowały dzieci z „Arki Noego”. Mieliśmy również okazję podziwiać w otoczeniu smaków i zapachów Jarmarku Bożonarodzeniowego oryginalny świąteczny konwój Coca- Coli. Szkoda, że organizatorzy imprezy pospieszyli się z odpaleniem sztucznych ogni, których nie udało się nam zobaczyć.

Po niedzielnej mszy udaliśmy się na projekcję filmu „Dobry dinozaur”, który wzruszył nas do łez. Po projekcji filmu uczestniczyliśmy na terenie kina w malowaniu ozdób choinkowych.

Pobyt w Gdańsku kojarzy się nam z wielkim tłokiem, tak samo podróż pociągiem. Były to dla nas nowe doświadczenia, ale zuchy muszą potrafić radzić sobie w różnych sytuacjach.

Related Articles/Posts

Jesteśmy na Facebooku!

Facebook Image