×

Error

Metakeywords are not configured for this article

Obchody Światowego Dnia Pluszowego Misia.

ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

W przedszkolu, w miesiącu listopadzie obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji dzieci przyniosły swoje ulubione pluszaki – misie lub inne maskotki. Podczas zajęć zapoznały się z historią powstania pluszowego misia, z dumą prezentowały swoje przytulanki, brały udział w „Misiowych układankach” i w zgadywankach Kubusia Puchatka. , uczestniczyły w konkursie „Co wiemy o misiach?”. Ponadto wszyscy z ochotą włączyli się do zabawy ze śpiewem „Niedźwiadek”, jak również kolorowały obrazki przedstawiające misie.

Na zakończenie przedszkolaki obejrzały bajkę na DVD z serii „Kubuś Puchatek i przyjaciele” oraz otrzymały „misiowe upominki” – lizaczki i cukierki. Był to mile spędzony czas, pełen radości i uśmiechu.W związku z obchodzonym dniem oraz akcją „Dorośli czytają maluchom”, gościliśmy w przedszkolu mamę Zuzi, Panią Danutę Zakrzewską, która przeczytała dzieciom książkę „Puchatkowe zaklęcie”. Przedszkolaki z zaciekawieniem słuchały przygód Kubusia Puchatka i jego przyjaciół.

Serdecznie dziękujemy Pani Danucie za przybycie do naszego przedszkola i włączenie się w naszą akcję, a także za miłe niespodzianki – słodycze przyniesione dla dzieci.

 

Related Articles/Posts

Jesteśmy na Facebooku!

Facebook Image