×

Error

Metakeywords are not configured for this article

Nasi uczniowie na obozie szkoleniowym

Wakacje już za nami, jednak my z przyjemnością wspominamy wakacyjne wyprawy. Zwłaszcza , że czworo uczniów naszej szkoły uczestniczyło w bezpłatnym 10-dniowym obozie szkoleniowym , pod hasłem "AKADEMIA SAMORZĄDNOŚCI". Uczniowie spędzili czas na terenie Harcerskiego Centrum Edukacji Ekologicznej w Funce. Spędzali czas uczestnicząc w warsztatach, biorąc udział w grach terenowych, czy symulacyjnych. Celem obozu było przygotowanie do aktywnego uczestnictwa w samorządach szkolnych. 
Uczniowie naszej szkoły, którzy uczestniczyli w obozie to:
Julia Kwaśniewska (kl.VI), Piotr Kaczorowski (kl.V), Michalina Sabiniarz (obecnie ucz.  kl. I w Gimnazjum w Kaliskach) i Anna Dzierżak (obecnie ucz. kl. I Gimnazjum w Kaliskach). 

 

Obóz był współfinansowany ze środków
Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu 
Fundusz Inicjatyw Obywatelskich oraz Kuratorium Oświaty w Gdańsku.
 

 

Related Articles/Posts

Jesteśmy na Facebooku!

Facebook Image