×

Error

Metakeywords are not configured for this article

Przedstawiciele Młodzieżowej Rady Gminy w naszej szkole.

              

Naszą szkołę odwiedzili przedstawiciele Młodzieżowej Rady Gminy w Kaliskach w osobie Radosława Ciemińskiego oraz Natalii Osnowskiej wraz z opiekunem p. Jolantą Ignaciuk. Celem wizyty było przybliżenie uczniom działalności  Młodzieżowej Rady oraz zachęcenie do uczestnictwa w licznych projektach organizowanych w ramach ich zadań. Goście na wstępie przedstawili multimedialną prezentację swojej działalności w ostatnim roku, a następnie odpowiadali na pytania starszych uczniów naszej szkoły. Na koniec zachęcili uczniów do aktywnego uczestnictwa w działalności Młodzieżowej Rady Gminy w Kaliskach poprzez kandydowanie w wyborach na następną kadencję.


Related Articles/Posts

  • STRAJK 78 views Administrator

Jesteśmy na Facebooku!

Facebook Image