×

Error

Metakeywords are not configured for this article

"Fajki są nie z mojej bajki"

"Niech każdy się dziś do wie, że kto nie pali dba o zdrowie"
31 maja to  Światowego Dzień Bez Tytoniu. Akcja ta rozpoczęła się z  
inicjatywy amerykańskiego dziennikarza, Lynna Smitha, w 1974 roku.

 
W Polsce dzień ten obchodzony jest od  1991r. Palenie papierosów niesie poważne konsekwencje zdrowotne. Wiedzą o tym doskonale uczniowie naszej szkoły, którzy przygotowali krótkie przedstawienia o tematyce antynikotynowej. Prezentowane były one na etapie gminnym konkursu „Fajki są nie z mojej bajki”. W miniony czwartek, 29.05 b.r. odbył się etap powiatowy tego konkursu. Uczniowie naszej szkoły, Anna Dzierżak (kl.V) i Mateusz Gliniecki (kl.V), zajęli II miejsce wśród szkół , które zgłosiły swoje uczestnictwo w konkursie. Komisja oceniła bardzo wysoko poziom przygotowanych scenek, zarówno pod względem przekazywanych treści profilaktycznych, jak i umiejętności aktorskich uczniów.  Gratulujemy !

 

GALERIA

Related Articles/Posts

Jesteśmy na Facebooku!

Facebook Image