×

Error

Metakeywords are not configured for this article

"OLIMPUS" sesja zimowa 2014

SPRAWOZDANIE  Z  PRZEBIEGU  OGÓLNOPOLSKIEJ  OLIMPIADY  JĘZYKA  ANGIELSKIEGO  „OLIMPUS”  - SESJA  ZIMOWA  2014

 Nasza szkoła  już po raz drugi wzięła udział w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego  „Olimpus – sesja zimowa” . W olimpiadzie wzięło udział ogółem 14 uczniów z naszej placówki. Uczestnicy konkursu, podobnie jak w roku ubiegłym,  mieli do rozwiązania test sprawdzający ich znajomość języka angielskiego. Do każdego pytania w olimpiadzie podane byly 4 odpowiedzi, z których jedna była prawidłowa. Uczestnik za poprawnie udzieloną odpowiedź otrzymywał 1 punkt, za błędną   -1 punkt. Maksymalnie do zdobycia było 60 punktów.  Po zakończeniu konkursu karty odpowiedzi zostały przesłane do organizatora olimpiady celem sprawdzenia. Wyniki przekazano w lutym 2014 roku.

 Najlepsze wyniki w naszej szkole osiągnęli:

1

Michalina Sabiniarz

klasa V

48 punktów

13 miejsce

2

Kacper Mocziński

klasa V

33 punkty

28 miejsce

3

Julia Połom

klasa IV

32 punkty

29 miejsce

4

Oliwia Kubisz

klasa VI

30 punktów

31 miejsce

 

Warto nadmienić, iż  w konkursie wzięło udział aż  3355 uczniów z  klas 4,  3751 uczniów z klas 5 oraz 3293 z klas 6.

Related Articles/Posts

Jesteśmy na Facebooku!

Facebook Image