×

Error

Metakeywords are not configured for this article

"Mikołajki 2014" w szkole w Piecach.

Data 6 grudnia wiąże się całej społeczności szkolnej z bardzo ważnymi wydarzeniami, które na stałe wpisały się w tradycję szkolną. W obecnym roku kalendarzowym obchody mikołajkowych spotkań zostały przełożone na piątek 5 grudnia oraz poniedziałek 8 grudnia.    

   Jednym z tych wydarzeń jest TURNIEJ O CZAPKĘ ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA, w którym biorą udział uczniowie klas „0”- III. Wszyscy uczestnicy turnieju wykonują różnorodne zadania starając się zdobyć dla swojej klasy czy grupy przechodnią czapkę ulubionego świętego. W obecnym roku poszczęściło się uczniom klasy trzeciej, którzy wykazali się niezwykłą sprawnością wykonując „mikołajkowe” zadania.

       Turniej zakończył się przybyciem oczekiwanego przez wszystkich gościa,   którym był oczywiście święty Mikołaj. Za dobre zachowanie dzieci otrzymały upragnione paczki.

     Drugim bardzo ważnym wydarzeniem związanym z mikołajkowymi spotkaniami jest KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY, który wprowadza wszystkich jego uczestników w nastrój nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Dzieje się to za sprawą przedszkolaków, uczniów naszej szkoły, uczniów uczestniczących w   zajęciach świetlicy szkolnej i świetlicy środowiskowej, zuchów z 5 GZ „Czarne Jagódki” oraz wspaniałych rodziców na czele z Radą Rodziców aktywnie włączających się w działania związane z organizacją tej imprezy.

   Kiermasz stworzył okazję do spotkania się całego środowiska szkolnego oraz przybyłych gości w miejscu, gdzie można było zakupić wspaniałe ozdoby świąteczne wykonane przez dzieci oraz ich rodziców, skosztować pyszności przygotowane przez panie z Rady Rodziców oraz pierników, którymi częstowały zuchy, wyciągnąć niespodziankę z worka świętego Mikołaja, wziąć udział w aukcji najciekawszych ozdób oraz porozmawiać w miłej atmosferze ze spotkanymi tu osobami.

   Efekt tego wieczornego spotkania był imponujący, ponieważ udało się nam łącznie zebrać kwotę 1.776,32 zł. Zebrane pieniądze w całości zasilą kasę Rady Rodziców, która z kolei nieustannie zasila potrzeby całej szkoły.

 

 

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY 2014

 

 

 

 

 

PRZEDSZKOLE

ODDZIAŁ „O”

KLASA I

KLASA II

KLASA III

KLASA IV

KLASA V

KLASA VI

ŚWIETLICA SZKOLNA

ŚWIETLICA ŚRODOWISKOWA

KAWIARENKA

WOREK ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

LICYTACJA

 

122,10 zł

145,00 zł

154,10 zł

274,00 zł

110,00 zł

136,50 zł

60,70 zł

62,80 zł

75,32 zł

44,50 zł

378,50 zł

58,80 zł

154,00 zł

 

RAZEM:

 

1 776,32 zł

 

 

                                                                                                         

 

                                       galeria mikołajki                                                                                        galeria kiermasz

 

Related Articles/Posts

Jesteśmy na Facebooku!

Facebook Image