Error

Metakeywords are not configured for this article

Aktywny Maluch

Nasze małe – duże sukcesy!

W środę 16 czerwca, po raz pierwszy, wzięliśmy udział w zawodach sportowych „Aktywny Maluch” w Kaliskach. Bieg na dystansie 400 m organizowany jest corocznie w ramach zachęty uczniów klas I – III do aktywności ruchowej. Wszyscy chętni spróbowali swoich sił i dumnie ukończyli bieg, walcząc do ostatnich sił. W sumie w biegowej rywalizacji wzięło udział prawie 100 uczniów. Ogromnej radości dostarczyła nam zwłaszcza trójka uczniów, naszej szkoły, zdobywając wspaniałe medale i zaszczytne miejsca!

Lena Kaminska z kl. IIId – która zajęła I miejsce w kategorii dziewcząt klas III;

Marek Kulas z kl. III d – który zajął II miejsce w kategorii chłopców klas III

Roksana Szyfelbein z kl. II c – która zajęła III miejsce w kategorii dziewcząt klas II

Dziękujemy wszystkim naszym sportowcom za zaangażowanie i walkę. Gratulujemy, każdemu z osobna, serca jakie włożyliście w ten bieg.